Prosím o hlas pro Emms)* ZDE
Hodnotím Hudbu Tady

Únor 2013

"Vzpomínky"

11. února 2013 v 20:11 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Téma týdne zrovna ke mě! :) Za 1. omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, ale nemohla jsem..

Vzpomínky... Krásné i strašné!
Vzpomínky jsou někdy prostě zlo. Člověk vzpomíná na ty špatné věci co se mu stalo! Třeba když mě táta řekl, že nejsem jeho. Nebo když jsem se rozešla s klukem,kterýho miluju do teď.
Pak jsou tu naopak ty dobré, ale co když i ty dobré jsou v podstatě špatné? :O Když si to tak vezmete, tak když vzpomínáte na to, jaké to bylo kdysi,jak to bylo úžasné,ale už to není.. a začnete brečet. Jsou to opravdu ty dobré vzpomínky?
V sobotu jsem byla přes noc do neděle v Phb klubu. Jeden kámoš Radim mi dal sázku,že když se rozbrečím tak mi něco koupí. Trvalo to asi 20 minut a já jsem se rozbrečela! Chcete vědět jak jsem toho dosáhla?
No dobře. :o prostě a jednodušše jsem si představila to co jsem ještě tak před rokem měla ... a už to nemám. Byl to vztah s tím nejúžasnějším klukem na světě. Milovala jsem a miluju pořád nade všechno na světě. Vzpomněla jsem si na to jaký to bylo,když jsme spolu chodily za ruce... když jsme byli u mě... když jsme slavili narozky,když jsme spolu v šugru tancovali .. když jsem se poprvé políbili... pak mě napadly ty nejhorší věci,co kdyby tady najednou nebyl? Co kdyby se mu něco stalo? A najednou to šlo samo...zvlášť když pak šel Radim tancovat s Markétou na takovou smutnou písničku a já už bulela jak malý dítě... rozmazali se mi oči .... :// Najednou přišli kámoši a ptali se co se děje... řekla jsem že nic... že to byla sázka... ale v podstatě nebyla...byly to vzpomínky... :// Bylo to to co jsem chtěla vrátit zpátky... Chci ho zpátky!!
Tohle jsme si psali když jsme spolu chodili... bylo to naprosto nádherné... teď je to .... úžasné,měla jsem něco nádherného a úžasného,ale co mám teď? Teď mám akorát tak naději k tomu,že by se ke mě mohl vrátit... ale jde to vůbec... :// Vzpomínám i na to,jak jsme se hádali... ale všechny hádky nakonec skončili dobře... chybí mi pořád! Den co den víc a víc! :P potřebuju ho u sebe, vedle sebe...ať už jako kamaráda, nebo jako svýho kluka... ale potřebuju od něj obejmout a držet mě a vysvětlovat že to bude v pohodě! :// kde to všechno je krucinál!!! Prosím,jestli tohle čteš! Chci abys věděl jediný!!!!!! Ano, moc dobře víš co ti chci napsat! Nebudu to psát! :)) snad to víš ;)!
Tohle je můj názor na vzpomínky! Vaše Emms