Prosím o hlas pro Emms)* ZDE
Hodnotím Hudbu Tady

Říjen 2012

Vienna Feis♥

24. října 2012 v 19:19 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Slíbila jsem, že přidám článek o taneční soutěži ve Vídni.
Tak tady ho máte! :)
Feis = irsky soutěž ! :)
umístění:
  1. místo primary single jig ! :)
Tohle umístění mě opravdu překvapilo, protože jsem byla v kategorii 11-13 a bylo nás tam přes 30 ! :D A nikdy by mě nenapadlo že vyhraju nad svojí ségrou,která se na svým první Prague feisi umístila s tímto tancem na prvním místě a na dalším jako 2.místo a tomhle ve Vídni jako 3.místo ! :) No bylo to opravdu nečekané .

3. místo primary hornpipe
Tohle umístění mě taky překvapilo! Na tenhle tanec byla příšerně pomalá hudba! :) ale byla jsem v rytmu! Aspoň to třetí místo ! :))
Ještě tady nějaké fotky od manžela naší lektorky! :) Já v těch fialových, Terezka uprostřed! :) A Sofinka sestřička vpravo! :)
Tak tohle je naše pětice! :) ale chybí tam Sofinka! Tohle jsou nejúžasnější holky co tancují! ♥ Mám je hrozně ráda! A jsou hrozně dobrý ! :))
Naše dance group ! :) ve Vídni! Mladší skupina! :))*
To je asi tak všechno ! :))

Letím! :)

23. října 2012 v 16:56 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Hele děcka! :)) Letím na trejn! Večer bych měla ještě něco přidat! :* ♥

O.o♥

23. října 2012 v 16:54 | Emms |  ♫ MUSIC ♫
O.o♥ neříkejte mi že není dobrej! Mě to přijde fakt naprosto perfektní! :))* Podle mě, úplně ten samej rytmus! :)) sice jsou tam malý chybky! Ale hroznej obdivuju!♥ Podle mě má na to dostat se hodně daleko! :-*** a já ho znám osobně!:) nebo takhle,kámoška ho zná osobně! A já ho budu znát taky osobně! :))

,,Něco je špatně ... !"

23. října 2012 v 16:43 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Je fajn, že téma týdne je zrovna tohle :)) ... mám k tomu perfektní fotku ! Ze soitěže v tancování ve Vídni ! :)) Jinak se hrozně moc omlouvám, že jsem tady dlouho nebyla! Ale mám toho hodně! :*
ještě předtím než bylo téma tohohle týdne tak jsem byla na taneční soutěži ve Vídni ! Všichni už moc dobře víte, že tancuju irský tance! Jo je to neobvyklý,ale já to prostě miluju! A je mi jedno co si o tom myslí ostatní! :) Další článek bude právě o feisi ve Vídni, přidám i nějaký fotky,chcete? .)
No k téhle fotce jsem na fejsu přidala popisek : ,,Takovej ten moment : ,,Hmm! Tady něco nevyšlo!" :DDD"
No prostě já nwm! Ten výraz mi tak přijde! :) Něco je špatně! :)
Co k tomu napsat, je toho tolik a mohla bych tu bejt fakt dlouho,ale všichni moc dobře víte, že nepíšu zrovna hodně dlouhý ... takže to beru shrnutě!
Tuhle větu většina lidí nevyslovuje nahlas, proč?
Protože je to většinou ve vztazích!
Pohádáte se s přítelem a pak vám vaše svědomí říká a vy sami si říkáte: ,,Něco je špatně .... !" Ale za tou větou následuje ta věta! : ,,Ale co je špatně?" ptáte se a snažíte se na to přijít, ale většinou to nejde!! Občas ano, ale spíš ne!

Ano, mám v ruce monstera! :DDD A tímto končím tenhle článek,já fakt nwm co bych napsala! Promiňte! :D

Prosím všechny lajk + koment :OO

3. října 2012 v 19:32 | Emms |  ♥ My Diary ♥
www.facebook.com/photo.php?fbid=525271387490305&set=a.525006124183498.135860.100000223442437&type=1&theater&notif_t=photo_comment
prosím lajk + koment :33 oplatím))

1D

1. října 2012 v 18:26 | Emms |  Celebration

Je nutný překlad, řekla bych,tak tady dodávám: :))
Zdroj: Louis Tomlinson Slovakia
Pořád se pereme s naším tour manažerem. Jako doopravdové rvačky. Jeden večer jsme se prali, já udeřil rukou do jeho hodinek a rozřízli mi palec přímo uprostřed. Vidíš, mám tam jizvu. Rozřízlo mi to palec a šla mi vidět kost, ale mě to nezajímalo. Prostě jsem si to obvázal a pral se s ním dál. Stejně, ženy milují jizvy. Proto jsem to udělal!

A co tvůj milostný život
?
Jsem pořád nezadaný. Nikoho nutně nehledám, ale samozřejmě, když se objeví ta pravá osoba… Ale jsem moc líný, takže když máme volno, chci jen spát. Prostě rád odpočívám, nic nedělám a sedím celý víkend na gauči.

Jaký typ holky hledáš?
Roztomilou s hezkýma očima a bezstarostnou, jako já. Někoho s kým se můžu bavit a vím, že tohle zní hloupě, ale někoho s kým můžu na prvním rande vést konverzaci. Není to ta nejlehčí věc, když večeříte, koukat na sebe a bojovat se špagetami.

Vypadáš v posledních dnech hodně namakaně…
Vážně? Všichni mi to říkají.

Chodil jsi do posilovny?
Ne! Jediný posilování, který dělám, je zvedání pint. Přísahám Bohu, že jsem v posilovně nebyl ani jednou! Pořád mám hubený ruce a nohy. Možná se jen doplňuju.

Dovolují vám Harryho eskapády starat se potichu o svý?
No, je to jenom, že Harry chodí večer ven častěji. Přátelí se s Nickem Grimshawem a a samozřejmě ten má spoustu přátel a po všech jdou paparazzi. Nevím, jestli se mu to líbí nebo ne. Je v obležení víc, když je bez nás, než s námi.

Jaký byl tvůj nejlepší večer venku v poslední době?
Tento rok jsem se donutil jít na V Festival. Šel jsem se čtyřmi kamarády z Irska a ti si zamilovali bar zdarma! Museli se cítit fakt super, protože jsme potkali spoustu slavných lidí, které znám. Vlastně jsem přemýšlel, že kdyby ty lidi potkal před dvěma roky, asi bych šílel. Poflakovali jsme se s Edem Sheeranem a bavili se s Examplem a podobně. Takže to muselo být pro kluky divný.

Tvý přátelé a bratranci/sestřenice mají na Twitteru spoustu následovatelů, jen kvůli tomu, že s tebou mají něco společného.
Jo, myslím si, že je to hodně vtipný. I co se týče našeho tour manažera Paula - koukali jsme na statistiky a je čtvrtou nejvíce následovanou osobou v Irsku. Kluci z Westlife jsou nad tím a já jsem na vrcholu. Je to jen 42letý chlap, který pracuje pro ochranku, ale fanoušci ho milují.

Pořád se cítíš v Irsku jako doma?
Na sto procent! Když vystoupím z letadla a smrdí to po kravincích a pintách Guinesse, vím, že jsem doma.

a ona rozumí, jaké to je. Když jdeme ven, je v pohodě. Vyfotí mě s fanynkami, bůh jí žehnej, a je v klidu.

Někdy nebudou fanynky spokojené, dokud nebudeš nezadaný.
Nikdy nedopustím, aby mi něco takového zabránilo mít vztah. I když chceme dát fanynkám vše, musíme být schopni žít své životy tak, jak my chceme. Jsou velmi podporující. Často chodí a ptají se, jak se má
Eleanor.

Právě jsi ukončil vážný vztah, než jsi potkal Eleanor. Dáváš přednost mít někoho kolem než být sám?
Jo, myslím tím, že nejsem kluk, co jen tak pospává kolem, víš? Prostě jsem takový. Ale nemyslím si, že někoho musím mít. Jsem s Eleanor, protože s ní chci být, ne proto, že chci někoho mít.

Jak zvládáte to, že jste od sebe na delší dobu?
Příští rok od sebe budeme pryč hodně, ale pro Eleanor je to tak nějak dobré, protože se potřebuje soustředit na studium. Je dobré, že ji nerozptyluji. Ale když má na univerzitě volno, může za námi letět, ať jsme kdekoliv a, když jsem zpět, zůstanu s ní v Manchesteru, kam chodí do školy.

Jsi vděčný, že Harryho dovádění svádí pozornost od zbytku?
Nevím, jestli vděčný. Někdy mi ho je líto. Myslím tím, že někdy to může být hodně intenzivní, ale ví, že když chodí na taková místa, tak se takové věci občas dějí. A ano, je to pro nás snadnější.

Můžeš mít normální život?
Rozhodně. Nikdy jsem nerozuměl lidem, kteří říkají, že nemůžou chodit, kam chtějí, protože to prostě nejde. Možná se budete muset zastavit a vyfotit se s fanoušky, ale pak pokračujete v tom, co děláte. Je to bláznivý jen, když lidi ví, že budeme přesně na tom a tom místě.

Jaký byl nejvyšší bod posledního roku?
To, že jsme měli album číslo 1 v Americe bylo neuvěřitelné.

A nejnižší?
Žádný doopravdy nebyl. Nemelu kraviny! Myslím tím, že někdy je těžké být pryč od rodiny. Ve skutečnosti nejste moc často na dně, když jste v pozici, ve které jsme my.

Za co jsi utratil své peníze?
Přestěhoval jsem se v Londýně do nového bytu. Také rád rozmazluji jiné lidi - staral jsem se o svoji mamku, Johannah, a to byla ta nejhezčí věc na tom, mít víc peněz, než jsem čekal. Nedávno jsem si také koupil nový Range Rover, což je super.

Co můžeme očekávat od nového alba?
Napsali jsme toho mnohem víc, takže to bude mít rozhodně více vlivu. Myslím, že to je důležité, fanoušci chtějí věřit tomu, co zpíváme.

Přemýšlíš někdy o životě po 1D?
Byla by ztráta času strachovat se o to. Měli bychom si to užít, dokud to trvá. Může to trvat pět let, může to trvat deset let. Kdo ví? Ale momentálně jsme všichni velmi šťastní.

NIALL HORAN: Jsem MOC LÍNÝ, na to, abych si našel HOLKU
Nialle, slyšeli jsme, že jsi ve Státech nejoblíbenější…
Vážně? Párkrát jsem to slyšel, ale nevím. Myslím, že to, že jsem Ir tam berou fajn, takže to pomáhá!

Změnil jsi se?
Jo, ale ne k horšímu. Každopádně doufám, že ne. Prostě jsme s věkem šílenější. Jsme prostě blázni, nezralí. Je prostě těžké uvěřit věcem, které se dějí.

Nějaké příklady?
Včera jsme byli doma u Eda Sheerana v jeho studiu a měli jsme melounovou bitku. Rozpůlili jsme ten obrovský meloun a začali ho po sobě házet. A kluci vzali Harryho a hodili ho do toho. Kdo to dělá? Ale vždycky máme v šatnách bitvy s ovocem.

Je většina šaten pak zaneřáděných?
Příležitostně ano.

Uklízíte po sobě jako hodní kluci?
Snažíme se. Vždycky se kvůli tomu dostaneme do problémů. Záleží na tom, jak moc velký problém máme, zda to uklidíme nebo ne.

Bylo někdy testováno to pevné pouto mezi vámi?
Jsme si teď mnohem bližší, než kdy předtím. Děláme spolu všechno. →Říká Vám to něco?:DDD

1. října 2012 v 18:19 | Emms |  Pro zasmání :-DDDDD
No neříká vám to něco lidi? :DDD

♥Andrew Garfield♥

1. října 2012 v 18:01 | Emms |  Celebration

O tomhle úžasně nádherným týpkovi je tento článek :).
Andrew Russell Garfield (* 20. srpna 1983, Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké) je herec dvojího občanství,britského a amerického, který se objevuje v rádiu, divadle, filmu a televizi. Na začátku své kariéry si zahrál ve filmech Hrdinové a zbabělci, Imaginárium dr. Parnasse a Ten kluk, za který získal v roce 2007 cenu BAFTA v kategorii nejlepší herec v hlavní roli.
Za jednu z hlavních rolí v oscarovém filmu The Social Network se mu dostalo širšího uznání a ohlasu u kritiků. Za tuto roli získal dvě nominace na cenu BAFTA a nominaci na Zlatý Glóbus. Byl obsazen do role Petera Parkera/Spider-Mana v reebotu filmové série o Spidermanovi s názvem Amazing Spider-Man.