Prosím o hlas pro Emms)* ZDE
Hodnotím Hudbu Tady

Srpen 2012

David Geaney♥

25. srpna 2012 v 14:24 | Emms |  ♥ My Diary ♥
A teď vážně?! Stává se Vám že se vyfotíte se svým největším idolem? Mě se to stalo :)
Pochybuju,že někdo z vás tohohle týpka zná a proto vám ho musím představit :) .... Jmenuje se David Geaney♥ a pro mě je to největší vzor:)).... A včera na závěrečném vystoupení jsem se s ním mohla vyfotit,protože tam byl jako host ;* David Geaney je mladý talentovaný irský tanečník z Dingle, Co. Kerry. Irským tancům se začal učit ve věku 7mi let v Rinceoirí Na Riochta a dnes je již trojnásobným mistrem světa a držitel mnoha významných titulů včetně těch z šampionátů All Ireland, European či All Scotland. V nedávné době David vyhrál třetí sérii talentové soutěže An Jig Gig (2011), která byla vysílána na irské televizní stanici TG4 koncem minulého roku. Během letních měsíců může být David k vidění v rámci show Celtic Steps v INEC v Killarney nebo v Dingle Pub, která je provozována Davidovou rodinou.
Someone has as an idol Justin Bieber ... but I like idol David Geaney! Triple world champion :). A third series recently won a talent contest An Jig Gig. I love him ♥ Say what you want ... he is my idol!♥


Prostě ho žeru, chci bejt jednou jako on a doufám že se mi to povede,protože je naprosto dokonalej:) David/výslovnost:Dejvid/ je Ir ... ;)
A naše lektorka Tereza Bernardová,která nás učila na Bernard's summer school skončila jako druhá :)). Podle mě si David to místo zasloužil♥ .... Can I take a photo with u? Please!:** A on se začal tak sladce smát a řekl ... Oh yeah! :DDD chytl mě ... a já jeho a byl úplně sladce spocenej, celý oblečení a to bylo tak úžasně sladký ... :** Prostě ho žeru!

Megan Nicole♥

16. srpna 2012 v 12:34 | Emms |  ♫ MUSIC ♫
Mě se tahle verze teda líbí víc než originál :)) nevím jak Vám. .. ... .... jen můj názor :))...
A tahle je úplně nejlepší♥

♥Slib je Slib♥

16. srpna 2012 v 12:21 | *Emma* |  ♥ My Diary ♥
Ahoj tak co? Od teď se budu asi podepisovat *Emma* nebo mám zůstat u Emms)* ?? Hlasujte prosím v anketě :DDD
Slíbila jsem Vám že sem dám fotky se svoji nejlepší kámoškou, konečně ji máme :)) ta dálka 94km nás nerozdělí ani náhodou♥ ...
Tak tady máte pár fotek:DDDDDDDDD

Chceš vidět víc fotek?? Klikni na cč.

Meme vlastní výroby x'DDD bacha směj se!

16. srpna 2012 v 12:11 | Emms |  Pro zasmání :-DDDDD
Tohle jsem já nevyrobila, ale musím se s tím podělit tohle mě dostalo :DDD
A teď už moje vlastní meme :DDD
Znáte někdo tenhle pocit? :DDD
Chceš další meme? Klikni na cč.

HZM - Vyjímečná

16. srpna 2012 v 12:06 | Emms |  ♫ MUSIC ♫

Znáte tuhle pecku od HZM?? :)) podle mě po Rap o Rapu jejich nejlepší písnička♥ Znáte někdo takovou dívenku? Já jo :DDD a chodí se mnou do třídy :):D ale tak nevadí no :DDD až na to že by se radši možná mohla jít zahrabat:D No nejhezčí fakt není:D promiiiň jestli to čteš! :D Nezapomeň žalovat mamince!

Znáte to .... ??

16. srpna 2012 v 12:01 | Emms |  Pro zasmání :-DDDDD
Znáte ten pocit ... ?? Když Vám třeba máma vleze do pokoje a začne Vám prohledávat věci ... ?? Jo ... tak tohle se mi stalo ... má zítra přijet kámoška a napadlo nás, že koupím kondomy a budeme je plnit vodou a házet po lidech z balkonu :D .... No a co se nestane? ..... jsem venku ... přijdu domů a vidím jak se mi hrabe máma ve věcech a já jen ... : ,,Co si myslíš že děláš?" a ona: ,,A co si myslíš že dělám?? Netušila jsem že tady máš kondomy!" Koukala jsem na ni jak na kreténa :DDD a pak jen: ,,No mami, já ...!" A ona: ,,Ty s někým spíš?" A já: ,,Nééé!" A vysvětlila jsem ji to že to chceme s kámoškou dělat ... :DDD no tak jako pochopila to,ale je to prostě debilní pocit no ... :DD ... ale tak to nevadí ... stalo se Vám někdy něco podobnýho? O.o :)) napište do komentů váš trapas a zveřejním ho poté :))

Pořád .... :)

16. srpna 2012 v 11:54 | Emms |  ♥ My Diary ♥

Ahoj všichni, omlouvám se že moc nepřidávám,ale jsou prázdniny :)) chodím ven a tak různě, dneska mám ještě tak dvě hodiny času, takže budu nejspíš přidávat :) takže se dneska můžete těšit na nějaké články :) ... nějaké drby, Téma týdne, jak na krásu a tohle všechno :) hmmm?? .))


,,Můj domácí mazlíček"

13. srpna 2012 v 15:41 | Emms |  Téma týdne
Ahoj moji milovaní blogeři :))
Včera jsem se koukla na naprosto úžasnej film, našla jsem ho náhodou na youtube.com :)) bylo kolem druhý ráno no a naše kočka začala vřeštět, dneska rodí, tak jsem ji celou noc hlídala a asi jsem spala 3 hodiny,ale o to vůbec nejde :)).
Jinak ten film si určitě pusťte :**
Ale tenhle článek se zabývá tématem týdne :) ... A na tématu týdne je ,,Můj domací mazlíček"
Ještě před rokem bych si řekla, na co mi to je, proč bych to měla psát?? O.o když žádného nemám :)). Jenže to bylo před rokem. Letos se jedná o naší kočičku Affinku :)). Její celé jméno je Affinity Fay Wild Jasmine :)). ... Affinity Fay je jméno podle vrhu A .... a Wild Jasmine je chovná stanice, kterou vlastní naše teta a prodává takhle koťátka, mimochodem, teta má 6 nebo 7 koček, teď nevím a k tomu 2 psi :). Jo vypadá to u nich někdy jako v blázinci,ale to nevadí :DDD .... Asi před hodinou Affinka porodila 3 koťátka,ale jedno se málem utopilo, naštěstí jsme ho zachránily :)) nebojte se,pak sem dám nějaký fotky :))** Tak zatím pá ))

Adam Lambert

11. srpna 2012 v 22:04 | Emms |  Celebration
Jak můžete vidět v tomto klipu tak jsem se taky zamyslela nad tím jestli je Adam Lambert gay :). Mě je jedno jestli je nebo ne, protože já ho zbožňuju tak či tak, je to můj nejoblíbenější zpěvák a taky jím zůstane :) jo poslouchám všechno, ale tohle je vážně top :** prostě jeho písničky jsou ty nejlepší, moje nejoblíbenější je Never close our eyes a If I Had You a ještě Better Than I know Myself :* ♥ A tady jsem našla o Adamovi pár informací :))
Adam Lambert (* 29. ledna 1982, Indianapolis, Indiana, USA) je americký zpěvák a herec žijící v Los Angeles. V květnu 2009 skončil na 2. místě v 8. řadě soutěže American Idol. Otevřeně přiznává svou homosexuální orientaci. V listopadu 2009 vydal svou debutovou desku For Your Entertainment, které se v prvním týdnu prodalo víc jak 198.000 kopií. V roce 2010 byl nominován na cenu Grammy Award v kategorii Best Male Pop Vocal Performance za píseň Whataya Want From Me.

zdroj: wikipedie.cz

A co vy na Adama říkáte?? O.o :))

If I Had U

11. srpna 2012 v 21:54 | Emms |  ♫ MUSIC ♫
Nejoblíbenější písnička ♥♥ Podle mě od Adama nejlepší :)) a co vy?? Líbí se vám a co říkáte na Lamberta?? :))

Půlka prázdnin♥

3. srpna 2012 v 9:32 | Emms |  ► ostatní ◄
Tak co? Jak se máte? :) Jste rádi že už je půlka prázdnin za náma? Já teda ani náhodou ;) Ale do školy se taky celkem těším, což u mě není normálně ;). Většinou jsem probrečívala den před tím než jsem měla jít do školy a teď? Nejradši bych sice už na tu střední,ale tak budu muset ještě dva roky počkat :). No já toho za prázdniny stihla strašně moc :))... nejdřív jsme byli v Harrachově a několikrát jsme byli na koupáku,tak tady jedna fotka :))...
No,pak jsme byli v tom Chorvatsku ;)) takže taky každej den ve vodě :DD Máme nalovený krásný lastury od ježka ;)... no a v neděli jedeme do Dubý, přijede konečně Martina♥ ÁÁÁch!

Croatia

3. srpna 2012 v 9:24 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Čau děcka, slíbila jsem, že se ozvu jaký to v Chorvatsku ;). Dopadlo to líp než jsem si myslela, jsem až hnusně opálená :DDDD né, líbí se mi to ;) je mi to líto,ale zatím nemám žádné fotky ;). Přivezla jsem si tričko 1D ;) který jsem scháněla všude, a buďte tak hodný, a nechte si komentáře typu, že jsou to buzny :)). Nejsou jsou jen nejlepší kamarádi. A jak řekl Louis: ,,Jestli je tohle nejlepší kamarádství, tak ano, jsem gay!" :) Takže byste toho fakt měly všichni nechat, je to ubohý, jsou to přece jen lidi jako každej ;). Jen na sobě makali a dostali se tam kde jsou ;) Chceš to taky dokázat?? :)) Tak na sobě začni makat a nečekej že to přijde samo :)... Ale zpět v Chorvatsku :)) Chodila jsem tam na diskotéky,který pořádala nějakej zájezd, mimochodem já jela s tátou, ségrou a bráchou :)) a bydleli jsme tam jako minulej rok :) Za celej pobyt nám pršelo jenom jednou a to jsme se divili,ale já prej: ,,Divím se, že tady ten déšť znaj!" :DDD No jo,ale k těm diskotékám, já tam furt tancovala :DDD poznala jsem tam dvě holky Týnu a Péťu a s nima jsme asi jako jediný tancovali :DDD a nejoblíbenější song Chorvatů?? :D
Jo taky se mi nehorázně líbí :DDD Tak to je asi tak všechno, dneska nikam nerazím,takže bych mohla přidávat,ale mám toho hodně/stránek/ takže uvidíme :)) ale ještě jeden článek napíšu ;) A co vy a prázky? :)