Prosím o hlas pro Emms)* ZDE
Hodnotím Hudbu Tady

Duben 2012

Dnešek♥

26. dubna 2012 v 19:40 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Ahojky :)) teď mám tak hoďku na blogaření, takže něco přidám a oběhnu Aff's :))** Tenhle článek je o dokonalém dnešku...
smutná zpráva je ta, že už nejsem tak dobrá kámoška se Sim jako jsem bejvávala, ale to je fuk :DDD mám teď kolem sebe ty nejlepší lidi :DDD Verr a Šindy :DDD je s nima nehorázná prdel :D a Sašíí ani radši neříkám :DDDD
Dneska ve škole jsme to nehorázně zabíjeli se Sašou :DDDD ta vobčanka :DDD.... no není o čem mluvit :D

Fotka se Sašou :** chceš vědět co všechno se dneska dělo a vidět další fotky?? Klikni na cč....

Omluva

23. dubna 2012 v 15:33 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Ahoj, omlouvám se, ale mám toho hodně.... nebudu teď moc přidávat, omlouvám se Aff's :)!!

Haricef♥

14. dubna 2012 v 20:07 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Dneska jsem byla s kámoškou Dennie a Elizou v Letňanech :)) vystupoval tam Maťo Harich & Marek Masarik a pak nějaký modelové :DDD se všema modelama jsem si plácla :DDD ale pak byla Maťova & Markova autogramiáda, mám fotku i podpis od obou :DD ale fotku s Matěm a tu první s Markem má kámoška, tak až mi je pošle, tak je sem dám, tak tady zatím jedna která je naštěstí focená na můj mobil :DDDD S Markem :))
Mimochodem, nějaká holka tam začala na Marka řvát, že je to teplouš a tak :DDD a já jsem se ho zastala, prej: ,,ironie bolí!" a on prej: ,,Tak jako, mě to nebolí :D je to od srdce!" :D Celkem jsem se nasmála...dík za dnešek a tady ta fotka s Markem :)*

A ano záviďte mi :))

Nejlepší hláška :D

14. dubna 2012 v 9:51 | Emms |  Pro zasmání :-DDDDD

Žák : ♫♪ Every day I'm shufflin !
Učitel : Prestaň už s tím !!
Žák : Sorry for Party Rocking ! :D
Učitel : Co si o sobě myslíš ?! -_-
Žák: I'm SEXY and I Know It ! :D


Téma týdne: ,,já"

1. dubna 2012 v 22:10 | Emms |  Téma týdne
Tématem tohoto týdne je JÁ. Omlouvám se, že ho píšu až teď, ale dřív jsem se k tomu nedostala. Tak mě napadlo že napíšu tenhle článek Mě a mém druhém JÁ a o tom jak JÁ vnímám svět ;).
Tak asi začnu tímhle, moje opravdové jméno je Ema. No já chtěla mít Emma se dvě mm, ale máma mi dala prostě jedno m. No víte kolikrát ji to vyčítám? No mnohokrát :D samozřejmě, tak je to vždycky :D. Potom mám novou přezdívku Taťka Šmoula Emm :D No hrozně se MI to líbí, ale nwm proč :D. No a je mi 13 let. Jeden kámoš, kterýho znám asi 4 měsíce a on mě znal ještě když mi bylo 12 si ze mě pořád utahuje :D prej: ,,Ty malá 12letá :D!" No prostě zabít ho :D. Jinak dostala jsem nabídku pomoct se scénářem. JÁ která nikdy nic takovýho nepsala. :). No prostě to zkusím, budu psát pocity, jak mi ta scénáristka poradila ;). A napadlo mě, že se přihlásím do MISS BG!! 2012 :)). Ano JÁ, která nikdy v životě nic nedokázala, jak si většina lidí myslí, čekám jen na to jestli se mi ozvou, byla bych celkem ráda kdyby mě vybrali, konečně bych JÁ Emulinda mohla všem dokázat, že něco znamenám a že vůbec EXISTUJU!!!

Vyfotila jsem jednu takovou fotku a hrozně se mi líbí, protože tam nemám ani tlustý stehna a nic takovýho :D. Prostě nwm, něco se mi na ní hrozně moc líbí, co na ni říkáte vy?? :)).
Zamilujete si mě! A kdo vlastně jsem? To se nikdy nedozvíte! Pac a pusu, Pac a pusu, Vaše SUPERDRBNA!!!!
Omlouvám se, ale prostě jsem to sem musela dát :)). Je to další způsob vyjádření osoby já.

JÁ A MÉ DRUHÉ JÁ:
JÁ jaká jsem doma a ve škole. Docela odtažitá, né tak odvážná, chytrá, milá, sympatická a hlavně nebojácná :DDD jako s kámoškama, mým teď už ex. A tím se dostáváme k mému druhému JÁ. Já jaká jsem venku, s kámošema atd. Jsem totálně jetá :D pokaždý si každej myslí, že jsem si něco šlehla, nebojím se jít za někým a začat se mu nahlas smát a dělat si z něj prdel a prostě všechny možný výtlemy :DDD.

Zklamání svalů

1. dubna 2012 v 21:58 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Dneska se mi stalo něco co jsem skutečně ještě nečekala ://. V podstatě jsem ,,zkolabovala". Byla jsem venku a najednou se mi zamotala hlava a já jsem spadla, když jsem se pokusila zvednout nemohla jsem hejbat nohama :// Asi po půl hodině jsem se zvedla a dokázala jsem si sednout. Na zastávku domů mě musel dovézt kamarád :(( ://. No to byla taky sranda, kámoši mě tam prostě museli doníst :D no a tak mě tam donesle na zádech :D ,,na koni" No byla to sranda, ale ty nohy mě boleli festově, málem jsem nevylezla z busu, ale nakonec mi pomohla ségra, dala jsem si teplou vanu a teď už je to lepší, můžu i chodit,ale trochu jako debil, ale aspoň že tak, doufám,že to do zejtra přejde, chci do ŠKOLY!! :D a vím že nejsem normální, ale prostě chci do školy. A hlavně na tělák! Chci dělat něco zábavnýho a prostě :)). Snad budu moct cvičit, ale jestli ráno nevstanu, musím k doktorce ://. Achjoo... No nic, jinak je Aprííl a jak jste si ho užily? No já takhle, tak co se dá dělat, ale jinak jsem se dost nasmála :DDD.