Prosím o hlas pro Emms)* ZDE
Hodnotím Hudbu Tady

Únor 2012

Facebook vs. Realita

25. února 2012 v 10:27 | Emms |  Videos ♥

Jednou jsem takhle na youtube narazila na tohle video a hrozně se mi líbilo :). Už jen z toho důvodu, že ta bloncka má stejnou sukni jako já :'DDDD ale bylo to hrozně pravdivý. Já naštěstí ještě realitu od facebooku poznám a to tak že doooost :))** tohle video stojí za shlédnutí, ale bacha ať nejste jako ty holky :).

Fotky z našich přespávaček :*

23. února 2012 v 22:03 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Ahojte všichni, konečně jsem se zas dostala na blog a tak jsem si pročítala svoje minulé články a slíbila jsem vám, že sem dám fotky z přespávaček :) s Moje $ííím....)* tak tady jsou některé :) klikni na cč.

Hodnocení písničky pro Si-Gi

23. února 2012 v 21:29 | Emms |  Hodnotím hudbu
Klip se mi nehorázně líbí, někdo říká o rytmusovi jakej je to kkt, ale já jeho písničky zbožňuju, já mám rytmuse normálně ráda. Klip je super ;) text i hudba taky :* takže tomu dávám 10/10 :)*......Hodnocení písničky pro Artis

20. února 2012 v 20:14 | Emms |  Hodnotím hudbu
Milá Artis, chtěla jsi abych ohodnotila tuhle písničku :)
Ta písnička se mi osobně hrozně moooc líbí :)*. . . . . slova jsou nádherná :)* ta písnička mi pomáhá slovama ;). Jednou jsem to vzdala a prostě, tahle písnička je nádherná ;). Podle mě 8 bodů z 10. Protože ten klip, jo je pěknej, ale moc se mi nelíbí :( mě osobně, nevím jak vám. Hudba i slova nádherná ;).


Pro: Artis

Jedna kusovka ♥

19. února 2012 v 20:12 | Emms |  Kusovky

Našla jsem nádhernou kusovku ;). Hrozně moc se mi líbí.

Hodnotím hudbu

19. února 2012 v 14:29 | Emms |  Hodnotím hudbu
New rubrika, hodnotím hudbu ;). Máš nějakou dobrou písničku a chceš abych ji ohodnotila? Pošli do komentů odkaz na písničku, přezdívku a tvůj blog a pokusím se co nejdřív abys tady našla hodnocení ;)*


Oblíbenost

17. února 2012 v 12:13 | Emms |  Přátelství
Ahoj, napadlo mě téma OBLÍBENOST...tak na něj chci něco napsat.

Víte, proč jsou oblíbení lidé? Protože mají něco co třeba vy ne. Jenže oblíbení lidé, si vytváření tzv. iluzii, že je každej miluje :*, jenže ono to tak není, každej je spíš nenávidí, jen se jim to bojí říct. Oblíbení lidé, mají třeba problémy doma s rodinou a tak si to vybíjejí na slabších... třeba mezi ty slabší patříš i ty. Neboj se vzepřít a říct co si opravdu myslíš. Všichni jsme stejní. NIKDO není nic víc. No a co? Tak si tě vybral/a že tě bude ponižovat, nenech se a udělej naschvály, třeba ji polij její oblíbenej svetříček(radši vodou,ať nemusíš platit) a řekni: ,,Jejda, to jsem nechtěla, ale určo máš takovejch umělotin ještě spousty" A víš co se nejspíš stane? Každej tě bude obdivovat, že ses dokázala vzepřít...hele, udělala jsem to taky tak :* a teď jsem vyrovnaná a nenechám se ponižovat, NIKÝM NIKDY! Já nechci zapadnout, já chci vyčnívat,chci být vyjímečná, říkej si co chceš, ale prostě jsem to JÁ. Nenech se stáhnout většinou podřazených. Buď to TY kdo se proti tomu postaví :)*....... neboj se tomuhle postavit :*.......Takhle je šikanováno spousty učitelů(Mimochodem, tomu se nebráním :DDD)...ale mezi náma je to HUMUS :'DDDDDDDDDDDD

Obdivuju ji, že se nebojí :*

17. února 2012 v 11:55 | Emms |  ♫ MUSIC ♫

Na to se musíe podívat, ta holka stojí za shlédnutí...perfektní provedení kroků, podle officiálního videoklipu ;) a že se nebojí, že jsou tam lidi ;).

Mýlit se je dobré

17. února 2012 v 10:52 | Emms |  ► ostatní ◄
Přiznat se k omylu není nic příjemného, a někteří z nás by to neudělali ani za nic. Jenže omyly mají i svá nesporná pozitiva.

NIKDO NENÍ DOKONALÝ:

Ani vy nemusíte!
I když se říká , že mýlit se je přirozené, pro řadu z nás je nepřijatelná představa, že bychom se mohli v něčem splést- Na své chyby reagujeme nepřiměřeně, omlouváme se ta ně nebo se za ně stydíme - říkali nám, že jsou důkazem selhání. Není to pravda. Mýlit se je lidské a máme na to plné právo.
Nejistota nám získá sympatie:
,,Možná se pletu, ale ta barva ti nesluší." Kdo svůj kritický názor vysloví takto, signalizuje, že se může mýlit. A takovému člověku nasloucháme spíše, než tomu kdo je věčně neomyslý, a jsme spíše nakloněni ho vyslechnout. Tento styl vyjadřobání je lepší než své postřehy říkat jako výroky soudu(třeba ,,Ta barva ti vůbec nesluší"). když si druhý myslí pravý opak- že ta barva je pro něj jako stvořená.


Hledání Země Nezemě

17. února 2012 v 10:07 | Emms |  Filmíky
Teď jsem přepnula programy a hledala jsem nějaký dobrý filmík a dávají tam Hledání Země Nezemě. Tak mě teď napadlo že bych o tom napsala.
Je to nádherný film, mám ho hrozně moc ráda ))... je smutný, romantický, ale skutečně nádherný ;*....u toho filmu jsem brečela '(. Prostě se na něj podívejte. Hraje tam přece Johnny Depp, takže okamžitě zapínejte programy :*

Mega Párty

16. února 2012 v 19:34 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Ahoj, asi před tejdnem jsem byla na jedné párty :)). V čínský restauraci :-* ale bylo to luxusní :)) byli tam lidi který nesnášíme, ale hlavně tam byla moje $ííím.... můj kluk a Jaruš :))).... fotka s Jaruš :*

HOLKY BY SI MĚLI UVĚDOMIT....

15. února 2012 v 23:10 | Emms |  LOVE
Tohle sdílel na fcb jeden kluk ;)....kámoš :*
a já si myslím, že je to nádherné a pravdivé ;) ♥


DÍVKY SI MUSÍ UVĚDOMIT...

že je nám jedno, když mluvíte s ostatními kluky. Také je nám jedno, pokud se přátelíte s ostatními kluky. Ale když sedíte vedle nás, a nějaký náhodný chlápek vejde do místnosti a vy vyskočite a popadnete ho, aniž by ste nás představily, jo, to nás naštve. Nepomáhá ani když budete sedět a mluvit s ním deset minut a nebrat na vědomí skutečnost že jsme pořád tam.

Je nám jedno, pokud ti někdo volá > NEBO PÍŠE< ale ve 2 ráno nás to opravdu "trochu" znepokojí. Nic není tak důležité ve 2 hod. Aby to nepočkalo do rána.

Také, když vám říkáme, že jste hezké / krásné / nádherné / roztomilé / úžasné, tak to myslíme zatraceně vážně. Neříkejte nám, že se mýlíme. Jinak to přestaneme říkat úplně. Nejvíc sexy věc, na dívce, je sebedůvěra. Jo, můžete mě citovat.

Nezlobte se, když vám otevřeme dveře. Využijte náladu v jaké jsme. Nechte nás platit za vás! Neciťte se kvůli tomu "zle". Děláme to rádi. A očekává se to. Úsmějte se a řekněte: "Děkuji."

Polibte nás, když se nikdo nedívá. Pokud nás políbíte, když víte, že se někdo dívá, budeme ohromeni ještě více.

Nemusíte se pro nás speciálně oblékat. Pokud s námi půjdete ven, nemusíte mít pocit, že je třeba obléknout nejkratší sukni kterou máte, nebo na sebe dát všechny druhy make-upu které vlastníte. Máme vás rádi pro to kdo jste a ne jaké jste. Upřímně si myslím, že dívka vypadá hezčí, když má na sobě věci na spaní. Nebo moje tričko a boxerky.

Taky neberte vážně vše, co říkáme (s vyjímkou tohoto příspěvku). Sarkasmus je krásná věc. Najděte tu krásu v něm. Nerozzlobte se snadno.

Přestaňte používat časopisy / media jako vaši bibli. Nemluvte o tom, jak sexy je Chris Brown, Brad Pitt nebo Jesse McCartney alespoň ne před námi. Je to nudné, a nás to nezajímá. Máte na to své kamarádky.

Holky, a tohle zdůrazňuji: Pokud se k vám chlap nechová správně, nečekejte až se změní. Kopněte ho do zadnice a najděte si někdo, kdo s vámi bude jednat s respektem. Někdo, kdo bude ctít vaše mravy. Někdo, kdo vás rozesměje i když na tom budete nejhůř. Někdo, kdo se o vás bude starat, i když uděláte chybu. Někdo, kdo vás bude milovat, bez ohledu na to, co jste jim udělaly. Někdo, kdo se zastaví, v tom co dělá, pohlédne do vašich oči a řekne "Miluji tě" a myslí vážně. ♥ :))

New dess <3

15. února 2012 v 22:20 | Emms |  ► ostatní ◄
Ahoooj všichni, ozývám se vám :* zase ;). Po dlouhé době ;). Pokud si někteří z vás všimli, tak mám new dess <3 je od Lů)* :)* moooooc děkuju ;** <3

♥ Valentýn ♥

14. února 2012 v 10:41 | Emms |  LOVE
Ahoj mí drazí čtenáři :). Omlouvám se, že jsem moc nepřidávala, ale je toho na mě hodně, jsem ráda, že mám teď jarňáky, snad se dostanu k blogu častěji ;). Ale to víte, ta dnešní mládež sedí furt jen u kompu, tak u mě je to naopak máma vždycky: ,,Em, kde zas lítáš?" Achjo :DDD z těch rodičů jednou chcípnu :D....jinak mám nový hadříky :)). Mám tričko kde padá jedno rameno :'DDDD pak takový průhledný černý :D a takovej šedej svetřík :'DDDD + 2 náhrdelníky :-** ♥ Ale co budu mluvit :)). Dnes je 14.2. kdo ví co je to za datum?? :* ANO JE VALENTÝN! Nezadanej člověk to přestane číst a řekne si: ,,Kurva, co máte všichni s tím Valentýnem!" Jenže já jsem zadaná, takže budu nejspíš s tím svým,ale chci jít před tím se Sim :))...tak uvidíme a co vy na dnešek plánujete?

Jessie J - Šokující proměna

4. února 2012 v 14:22 | Emms |  Celebration
Poznal/a bys ji?? Tahle popová hvězdička byla jako teenager fakt roztomilá.

rovné černé mikádo alias kleopatra, nalakované nehty a sexy outfity - to je dneska třiadvacetiletá zpěvačka Jessie J. Taková tahle Angličanka ale vždycky nebyla...Při svém vystoupení v roce 2003 ba sibě Jessica Ellen Cornish neměla minisukni, tetování a vysoké podpatky, ale naopak široké kalhoty do zvonu a bavlněný top! Tehdy patnáctiletá plachá studentka měla k sexy dračici,jak ji známe dneska, hodně daleko.. Už tehdy totiž uspěla v Tv-show ,,Britain's Brilliant Prodigies" a získala cenu pro ,,Best New Artist". Teď je Jessie J úplně jiná a podle nás jí ta proměna jen prospěla...

Večerní bruslení ♥)

4. února 2012 v 13:03 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Hurááá ♥)! Dneska razím se svojí nejlepší kámoškou na večerní bruslení :*. Měla jsem jít ještě předtím do šugru, ale nějak se mi tam nechce, protože tam nejde ani právě Sim a ani můj kluk Jambo ://....tak jsem se rozhodla nejít :((. Ale na to noční bruslení se neuvěřitelně moc těším ♥)

Vysvědčení :*

4. února 2012 v 12:32 | Emms |  ♥ My Diary ♥
Omlouvám se, že píšu o vysvědčení až tak pozdě, ale tak co?? :)) jak dopadlo? ;** měli jste ještě vyznamenání?? Já jsem měla vyznamenání, ještě :)). Mám 8 dvojek a jinak samý 1 ;) z 18 předmětů :* to je slušný, ne? :)) Já myslím že jo, na to,že jsem tu školu nehorázně flákala a co vy?? Teď si udělám dú z čéjiny a pak oběhnu aff's :)).

Citáty o lásce ♥)

4. února 2012 v 10:05 | Emms |  Citáty
Diagnóza: _Zamilovaná ✔
Problém: _Láska neopětovaná✖
Léčba: _Zapomenout ✔
Následky: _Bolest srdce ✔
Závěr: __Léčba neúspěšná! :)

Dívka : Proč stále chodíš za mnou ?
Chlapec : Protože mi rodiče řekli že mám chodit za svými sny . ♥ ...

Když brečíš , nejsi dítě. Každá slza má svůj příběh. ♥

Znáš to? Já jo .
Když poznám milýho, vtipnýho a krásnýho kluka. Postupem času o něm víš totálně všechno! Co jsou jeho rodiče zač, dřívější problémy apod. .
. . Postupem času se ti všechno tohle vymkne z rukou. On se začne zajímat o někoho jinýho, jiný zájmy.. Na mě zapomene.')
seš rozhodnuta se na něj vykašlat, ale nikdo se už takhle nenajde o kom budeš vědět všechno . řešit takový problémy co byli . ♥ všechno se zapomene' a on už nebude vědět kdo jsi ..

Oheň mě nepálí, zima mě nezebe.
Stratila jsem cit, protože jsem bez tebe! ♥

Zázraky se nedějí, proto radši brečím.
Nedávej mi naději, na polštáři v koutě klečím. ♥

CHLAPEC: Neboj , si pro mě jediná a vždy budeš :*
DĚVČE: 'kýchá'
CHLAPEC: jsi nemocná ?
DĚVČE: Né, já jsem jen alergická na kecy ;))

Už není My, ale TY a JÁ. ♥

Milý deníčku.
Dneska jsem potkala kluka.
On mi vzal srdce.
A nevrátí mi ho. ♥

Chci do:
❒ . . Paříže
❒ . . Londýna
❒ . . New Yorku
✔ . . tvého srdce ♥

On: ̶A̶̶s̶i̶ ̶ť̶a̶ ̶l̶ú̶b̶i̶m̶ ... A čo aký bol deň?
Ona: ̶B̶e̶z̶ ̶t̶e̶b̶a̶ ̶n̶u̶d̶n̶ý̶ ... Ale ušiel, tvoj?
Strach z odmietnutia pozná asi každý ! :P ♥

Protože se nám nechce spát, chcem se mazlit :') ♥

Starší ale pořád dokonalá!!
Protože seš na ní ty!!
Já tě nedám""
N-I-K-D-Y slibuju ♥

Šťastná....

3. února 2012 v 20:16 | Emms |  LOVE

Ahoj všichni :*** jsem šťastná ;). 31.1. to byl s mým broučkem jeden měsíc a skutečně ho miluju :* ♥ kdybych o něj přišla nwm co bych dělala :(( je to někdo s kým si opravdu rozumím. Je krásný, milý, roztomilý, hodný, obětavý, má smysl pro humor :** ale hlavně mě opravdu miluje ♥).