Prosím o hlas pro Emms)* ZDE
Hodnotím Hudbu Tady

Další pokračování písniček od BTR ♥♥♥

10. prosince 2011 v 14:09 | Emms |  ♫ MUSIC ♫

LOVE ME LOVE ME

(miluj mě, miluj mě) ,,Tuhle písničku jsme napsali brzy ráno v autobuse," popisuje Carlos. ,,Je to super párty song se skvělý beaty," pokračuje James. ,,Text vznikl úplně spontánně. Předtím jsme se s klukama bavili o holkách a hned jsme měli inspiraci," směje se Logan. ,,Až se budu jednou ženit, tak tam song ,Love Me Love Me' určotě zazní," slibuje Kendall.

iNViSiBLE

,,Tenhle song jsem napsal sám a myslel jsem při tom na fanoušky. Snažím se jím říct, že nikdo není neviditelný(invisible),ale právě naopak: každý člověk je originál," myslí si Carlos.

YOU'RE not alone

(nejsi sám) ,,Tahle písnička je vzkaz pro všechny naše fanoušky. A ten zní: Každý má někoho, koho miluje a kdo miluje jeho. Tak ať si toho váží!" říká Kendall.

Time of our life

(Čas našeho života) Tenhle song je důležitý hlavně pro Logana: ,,Napsal jsem ho s pár kámošema. Motivace byla jasná - během našeho života letního turné se všechno dařilo a my jsme byli maximálně šťastní, tak jsme to chtěli hodit na papír."

Superstar

Kluci se řídí heslem: ,,Každý může být hvězda, jen musí věřít sám v sebe" a podle toho složili song s názvem ,,Superstar". ,,Ještě ani zdaleka nejsme superstars, ale snažíme se na sobě tvrdě makat, abysme se jimi stali. Jde nám o to,aby se naše hudba lidem líbila a chodili na naše koncerty,nic víc ke štěstí nepotřebujeme," říká skromně James.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama